Vieser Line võlub Lohja elamumessil

Tänavune elamumess toimub Helsingi pealinnapiirkonnast mitte kuigi kaugele jäävas Lohjas. Mõnedes messi kõige muljetavaldavamates vannitubades on esindatud just Vieseri renntrapid.

Talo Sensu

See eriline maja peegeldab elegantsust ja stiili, keskendudes looduslikele materjalidele ja tervislikule sisekliimale. Jaapani sõna „sensu“ tähendab kokkuvolditavat lehvikut, aga ka tunnet ja meeli. Vannitoa suured kivilaadsed seinaplaadid ja sileda polümeerviimistlusega põrandad õhkavad luksuslikku rahutunnet. Põrandale valiti kolm Vieser Line’i trappi, mis sulanduvad sujuvalt rahulikku atmosfääri.

Vieser Line on seda tüüpi põrandale suurepärane valik, sest plaatimise asemel võib trapikatte täita mis tahes põrandakattematerjaliga, näiteks mikrotsemendiga, või nagu konkreetsel juhul tehti – polümeeriga.

Talo Sensu ja Vieser Line
Idyll ja Vieser Line

Designtalo Idyll

Majas nimega Designtalo Idyll on ka elegantsete Vieser Line’i renntrappidega vannituba. Idyll on Lohja järveäärsele maastikule ehitatud süsinikuneutraalne ECO2-kodu. Maja konstruktsioonides on plasti kasutatud minimaalselt ning soojustusmaterjal on tehtud taastuvast puidukiust.

Põhjamaine Vieser Line täiendab suurepäraselt ülejäänud vannitoa sisekujundust, kus mustad kraanid loovad muidu tagasihoidlike naturaalsete toonidega kauni kontrasti.

Trapikate Flip on mitmekülgne

Designtalo Idyllist leiab ka teise Vieseri uuenduse – trapikatte Vieser Flip. Vieser Flip on uus kohandatav trapikate, mida saab kasutada kahel viisil. Ühe külje saab plaatida omal valikul põrandaplaadiga, teine külg on aga ajatult elegantsest sileda pinnaga roostevabast terasest.
Selles kodus on Flipi trapikate plaaditud elegantse heleda väikeseruudulise plaadiga, tänu millele sulandub kate kenasti sisekujundusega, kuid on ühtlasi lõbus detail pesuruumi dušialal.

Loe lähemalt Vieser Flipi mitmekülgsuse kohta.

Idyll ja Flip
Jalava ja Vieser Line

Jukkatalo Jalava

Jalava on valgusküllane kodu, mis arvestab mitmekülgselt pere ruumivajadust. Selle ühekorruselise maja planeering ja muljetavaldav laekõrgus toovad perekonna igapäevaellu valgust ja rahu. Vannitoas on ühtaegu rõhku pandud nii vormile kui ka funktsioonile. Mustade duššide all paikneb kaks Vieser Line’i trappi.

Heledates toonides vannitoa renntrapid plaaditi nii, et need sulanduksid kaunilt ülejäänud sisekujundusse, ning Vieser Line’i suurepärased vooluomadused ja pikad puhastusvälbad tagavad, et pere saab nautida muretumat igapäevaelu ka vannitoa puhul.

Tutvu messil olnud kodudega

2021.aasta Lohja elamumess tähistab tõeliselt esteetikat ja loodust.
Vastupidavad sisekujunduslahendused ja looduslikud materjalid käivad käsikäes ning Vieser on uhke ja õnnelik, et saab taas kord olla osa Soome ehitustegevuse tulevikust.
Loe lähemalt Lohja elamumessil esitletud kodudest ja tutvu nendega siin.