Meie lugu

Meie Vieseris usume, et miski pole võimatu ja kõike saab alati natuke targemini teha.

Meie juured

Oleme Soome pereettevõte, mis on keskendunud põrandatrappide tootmisele ja müügile ning mille juured on pärit Pohjanmaa erialaoskustest. Alustasime oma tegevust juba 1973. aastal Kauhajokis meie asutaja Erkki Jyllilä eestvedamisel. Vieseri sünd oli tugevasti seotud Erkki visiooniga tuua turule toode, mis suudab tuua lahenduse igapäevasele praktilisele probleemile: kuidas saada vett kindlamini ja ohutult vannitoast välja, ühtlasi säästes kulusid, ning kvaliteetsema ja lihtsamini paigaldatava tootega kui malmist eelkäijad.

Jyllilän veljekset Olavi (vasemmalla) ja Erkki (keskellä) ystävänsä kanssa kotimaisemissa 1950 -luvun loppupuolella.
Jyllilän veljekset Olavi (vasemmalla) ja Erkki (keskellä) ystävänsä kanssa kotimaisemissa 1950 -luvun loppupuolella.

Teekond algas plastitehnoloogia ja valuvormidega seotud oskustest

Teekond algas tol ajal haruldase plastitehnoloogia ja valuvormidega seotud oskusteabe kogumisega ning lisaväärtuse lubadus realiseeriti Vieseri sanitaartehnikatööstuse originaalsetes ja funktsionaalselt teedrajavates toodetes. Tootmine algas tookord Kauhajokis ja ka tänapäeval toodetakse kõik Vieseri tooted endiselt Soomes.

Kõrgest klassist tootedisain

Tasuks hästi tehtud töö eest on meie tooted saavutanud tugeva positsiooni Soomes ja ka teistes põhjamaades. Meie kliendid valivad meie tooteid ikka ja jälle ning tänaseks on Vieseri põrandatrapisüsteeme paigaldatud seitsmesse miljonisse vannituppa. Tänapäeval nähakse kvaliteetset tootedisaini üha enam koduomanikke inspireeriva esteetikana, kuid selle aluseks on alati mõni hästi toimiv toode, mis aitab igapäevaelus ja ületab nii meie professionaalsete klientide kui ka koduomanike ootusi.

Meie filosoofia

Töötame pidevalt välja uusi tooteid, et pakkuda oma klientide vajadustele parimaid lahendusi. Vieser pakub ületamatut kvaliteeti, funktsionaalsust ja vastupidavust. Investeerime tootedisaini ja säästvasse arengusse ning püüame pidevalt teenindada turgu stiilsete lahendustega, mis sobivad nüüdisaegsetesse kodudesse ja muudavad meie klientide igapäevaelu lihtsamaks.
Meie tootevalik on tehtud selleks, et toetada inimeste sisekujunduslikke unistusi ja inspireerida neid tegema visioonilisi valikuid. Püüame aidata luua silmale meeldivaid isikupäraseid tervikuid, luua harmooniat ja aidata kaasa elukvaliteedi parandamisele.

Vieser on väike, kuid samal ajal suur

Vieser on osa Paree Groupi kontsernist, mille esimene osa asutati juba 1973. aastal. Paree Groupi käive on umbes 75 miljonit eurot (2021. aastal). Ettevõte annab tööd üle 450 töötajale.

Vieser -pieni mutta iso

Vieser on osa Paree Group – yritysryhmää, jonka ensimmäinen osa on perustettu jo vuonna 1973. Paree Groupin liikevaihto on noin 70 miljonaa euroa (vuonna 2020). Yhtiö työllistää noin 450 työntekijää.

Võta meiega ühendust Võta meiega ühendust