Põrandatrapi puhastamine ei saa olla lihtsam!

Vieseri põrandatrapid – hõlpsad korras hoida.

Vieseri põrandatrapid – hõlpsad korras hoida

Disainkaanega põrandatrapp võib olla vannitoas pilgupüüdja, kuid igapäevaelus ka imeliselt ununeda, sest Vieseri põrandatrappide puhastamine on kiire ja lihtne ning hooldusintervall võib olenevalt objektist olla päris pikk.

Põrandatrapi puhastamine ei pruugi vannitoa kujundamisel meelde tulla, kuid trapi funktsionaalsus on vannitoa võtmeelement ning selle puhastamine peaks olema ohutu ja lihtne.

Vieseri põrandatrappide üks nurgakivi on juba aastaid olnud lihtne puhastatavus.

Puhastusjuhiseid vaadake käesoleva lehekülje lõpust.

Soomes tootetud usaldustrapp

Suurepärased äravooluomadused ja üle 6 miljoni paigaldatud trapi tõendavad Vieseri usaldusväärsust. Kui vee äravool trapist on kiire, võtab see endaga kaasa ka rohkem mustust, mistõttu trapp vajab puhastamist harvem.

Puhastamine toimub kiiresti ja lihtsalt. Ergonoomilise tõstevahendi abil on turvaline tõsta ka kõige raskemat kaant ning trapi vesilukk on disainitud hõlpsasti eemaldatavaks. See läheb oma kohale tagasi ainult ühel viisil, seega on puhastamine on ohutu ja mugav kõigile.

„Vannitoa trapilahendused on tähtsad. Hotelli koristustase on kõrge ja professionaali kulutatud aeg on optimeeritud parima tulemuse saavutamiseks. Vieseri piklikke põrandatrappe saab tõeliselt puhtalt ja hõlpsasti ülal pidada.“
Niina Käkelä, Scandic Rukahovi koristustegevuse eest vastutav isik

Scandic Rukahovi jaoks valiti stiilsed ja hõlpsasti hooldatavad Vieseri piklikud põrandatrapid. Lisateave

„Duširenn üks eelis on näiteks puhastatavus. Seda on tõeliselt lihtne puhastada. Nii et lõpuks ei olnud mul kahte sõnagi selle kohta, milline võiks olla põrandatrappide valik.“
Jontte Valosaari

Lugege siit juurde Jontte Valosaari ehitusprojekti kohta.

Põrandatrapi puhastamine

  1. Tõstke põrandatrapi kaas üles. Tõstevahend hõlbustab suure kaane tõstmist.
  2. Trapi vesilukk tõstetakse üles tõstekäepideme abil.
  3. Vesilukku loputatakse veega ja trappi võib puhastada ka harjaga. Pärast puhastamist pannakse vesilukk ja kaas tagasi.

Vieseri trappide kõik hooldusjuhised leiate siit

Vaadake, kuivõrd lihtne on põrandatrapi puhastamine!

Võta meiega ühendust Võta meiega ühendust