Vieser sai Green Building Council Finlandi liikmeks

Vastutustundlikkus ja jätkusuutlik ettevõtlus tõsteti hiljuti esile kui ühed Vieseri peamised strateegilised prioriteedid. Teema ise ei ole uus, vaid on olnud osa ettevõtte loomulikust arengust ja üks ettevõtte nurgakividest juba Vieseri algusaegadest alates.

„Vieseri juhtkond teeb selle projekti edendamiseks tihedat koostööd. Selle olulise ülesande toetamiseks liitusime sel sügisel Green Building Council Finlandiga,“ ütles Vieseri säästva arengu ja kvaliteedi valdkonna juhataja Esa Mouhu.

Green Building Council Finland on mittetulundusühing, mis on osa ülemaailmsest World Green Building Councili võrgustikust. Soomes on selle riikliku ühingu missiooniks edendada süsinikuneutraalseid, ringmajanduse ja säästva eluviisi lahendusi kui kogu kinnisvara- ja ehitustegevuse loomulikku osa.

„Green Building Council Finlandi liikmeks olemine annab tugeva sõnumi, et oleme pühendunud ehituse arendamisele ja kliimamuutuste leevendamisele. Meie eesmärk on olla osa koostöökomiteest, mis jagab parimaid tavasid ja arendab sektorit koos teiste valdkonna osalejatega. Tahame anda oma panuse säästvasse arengusse, näiteks valides tulevikuks sobivaid materjale, ning püüame oma koostööga vähendada oma toodete süsinikujalajälge,“ ütleb Esa.

„Meil kõigil on vastutus ja roll vastutustundliku ettevõtluse arendamisel. Soovime Vieseris aktiivselt mõjutada neid olulisi küsimusi meie äritegevuses ja protsessides kogu organisatsioonis. Green Building Council on meile hea platvorm, et ühendada jõud ja anda oma panus sellele ühisele missioonile,“ ütleb Vieseri tegevjuht Annika Jyllilä-Vertigans.

Lisateavet Green Building Council Finlandi eesmärkide kohta leiate siit.

Soomlane Vieser pakub unikaalseid disainkaasi ja kvaliteetseid põrandatrapilahendusi ehitusvaldkonna professionaalide ja sisekujundajate vajadustele – aga ka koduomanike inspiratsiooniks ja rõõmuks. Neid tooteid on Soomes Pohjanmaal valmistatud juba 1973. aastast. Vieseri põrandatrappe on paigaldatud üle 6 miljoni eksemplari ja Vieseril on tootmisüksused Soomes, Rootsis, Norras ja Eestis.