Vieser & design

Annika Jyllilä-Vertigans valiti Design Forum Finlandi juhatusse

Vieseri tegevjuht Annika Jyllilä-Vertigans valiti Soome disaini edendava Design Forum Finlandi juhatusse. Design Forum Finland toetab Soome ettevõtete ja organisatsioonide kasvu, rahvusvahelist konkurentsivõimet ja edukust, edendades disaini kasutamist eelkõige strateegilisel tasandil.
Vieser on viimastel aastatel Jyllilä-Vertigansi juhtimisel asetanud disaini kindlalt oma strateegia keskmesse ja võtnud süstemaatiliselt eesmärgiks arendada disainialaseid teadmisi organisatsiooniliseks võimekuseks.

Tänu Vieseri tugevale keskendumisele disainile ja disainialasele koostööle sündis Vieseri disaintrappide mudeliseeria ning eelmise aasta edukust selles arengus tõendab
uuendusliku, Accoya-puidust valmistatud Vieser Doti põrandatrapikaane äramärkimine disainikonkursil Fennia Prize 20.

„Mul on hea meel astuda nendesse saabastesse ja mängida oma osa Soome ettevõtete toetamisel, et nad kasutaksid disaini kui strateegilist võimekust ja majanduskasvu tõukejõudu. Meid ümbritsev maailm muutub koos klientide vajadustega. Suurepärane funktsionaalsus on toodete puhul oluline, kuid üha enam on funktsionaalne kvaliteet eeldatav väärtus ja mitte enam konkurentsieelis. Uue kliendiväärtuse loomine nõuab ka uusi mõtteviise, uusi kontakte ja mitmekesiseid oskusi. Design Forum Finland teeb nende küsimuste eestkõnelejana suurepärast tööd. Mul on suur rõõm ja au jätkata tööd, mis on mulle kui pereettevõtjale oluline – aidata kaasa Soome ettevõtete väärtuse loomisele ja kasvule,“ kinnitas Annika Jyllilä-Vertigans.

Lisateave:
Anna Elo, turundus- ja kommunikatsioonijuht
anna.elo@vieser.fi/fi
+358 40 5812567

Lisateave Design Forum Finlandi kohta

Soomlane Vieser pakub unikaalseid disainkaasi ja kvaliteetseid põrandatrapilahendusi ehitusvaldkonna professionaalide ja sisekujundajate vajadustele – aga ka koduomanike inspiratsiooniks ja rõõmuks. Neid tooteid on Soomes Pohjanmaal valmistatud juba 1973. aastast. Vieseri põrandatrappe on paigaldatud üle 6 miljoni eksemplari ja Vieseril on tootmisüksused Soomes, Rootsis, Norras ja Eestis.