50 aastat uuenduslikku äritegevust ja kasvu


Vieser tähistab PAREE kontserni osana oma viiekümnendat aastapäeva. 1973.aasta aprilli esimesel päeval asutati väikeses Soome külas Kauhajokis Vieseri esimene osa.

50. aastal hakkas ettevõte ise oma tooteid arendama ja nii sündisid Vieseri põrandatrapitooted. Toote nimi Vieser on tuletatud soomekeelsetest sõnadest „viemäröintituotteita Serrekseltä“ ehk „kanalisatsioonitooted Serreselt“.

Sellest ajast alates oleme kasvanud kontserniks, kuhu kuuluvad ettevõtted, kelle tegevusvaldkond ulatub kanalisatsioonist kuni haiglatehnoloogiani. Ühiselt moodustame Paree kontserni. Täna tähistame seda teekonda ja tulevikku koos kõigi meie sõsarettevõtete ja asutajatega!

„Meil on uskumatu ajalugu ja alused, millele toetuda: 50 aastat edukat äritegevust, kasvu ja arengut. Oleme kasvanud ühest kohalikust üksusest 450 ettevõtte perekonnaks, millel on ülemaailmne mõju – see on olnud pikk teekond, mida tasub tähistada. Huvitav on näha, mida me teeme järgmise 50 aasta jooksul – ja pärast seda,” märgib Annika Jyllilä-Vertigans, Vieseri tegevjuht ja Paree kontserni pereomanik.
Lisateave: PAREE kontserni infoleht.

Soome ettevõte Vieser pakub unikaalseid disainkaasi ja kvaliteetseid põrandatrapilahendusi ehitusvaldkonna professionaalide ja sisekujundajate vajadustele – aga ka koduomanike inspiratsiooniks ja rõõmuks. Neid tooteid on Soomes Pohjanmaal valmistatud juba 1973. aastast. Vieseri põrandatrappe on paigaldatud üle 7 miljoni eksemplari ja Vieseril on tootmisüksused Soomes, Rootsis, Norras ja Eestis.