Vieseri uus tootekollektsioon Lauha x Joanna Laajisto

Vieser laiendab oma tootevalikut ja esitleb mai alguses uut mööblikollektsiooni. Sisearhitekt Joanna Laajisto disainitud puidust tooted valmivad käsitööna Soomes.

Vieser on juba aastaid vastanud klientide vannitubadega seotud muutuvatele ootustele, tuues turule nõudlusele vastavaid disaintooteid, nagu põrandatrappide suured puitkaaned, mis on klientide poolt väga hästi vastu võetud. Uue põlvkonna kaanelahenduses kohtuvad tipptasemel töökindlus ja kõrgdisain.
Arengu loomuliku jätkuna toob Vieser nüüd oma tootevalikusse täiesti uue mõõtme: disaineri ja sisearhitekti Joanna Laajisto disainitud kvaliteetse disainmööbli.

Vieseri Lauha x Laajisto – leebem elu

Tootekollektsiooni nimi „Lauha“ viitab tugevalt ettevõtte juurtele, mis asuvad Soome lääneosas, Pohjanmaa maakonnas. Vieseri peakontori kodukandis Kauhajoel on ilm pehme ja mahe. Sama pehme ja mahe meeleolu kordub uue tootekollektsiooni disainikeeles. Ajatu disainiga kaasneb kindlus, et tooted on vastupidavad erinevates kasutustingimustes. Lauha tooted on valmistatud niisketesse ruumidesse sobivast Kebony puidust. Sarnaselt Vieseri Kebony puidust trapikaantega on ka Lauha toodetes ühendatud läbimõeldud disain ja praktilisus.

„Püüdlen oma disainis otstarbekuse poole. Toote loomine peab olema põhjendatud nii funktsionaalselt, visuaalselt kui ka oma kvaliteedi poolest,“ leiab Lauha toodete disainer Joanna Laajisto.

Annika Jyllilä-Vertigans ja Joanna Laajisto, pilt Sofie Jokinen

Ajatu ja ilus

Lauha x Laajisto kollektsioon koosneb kolmest disaintootest, milleks on panipaigaga taburet, rätikuhoidik ja nagi. Tooteid võib kasutada kodu niisketes ruumides, kuid sama hästi võivad need sobituda muu kodusisustusega.

„Meie jaoks on ülimalt oluline, et meie brändilubadus Simply Smart Living täituks kõiges, mida teeme. Ka Lauha kontseptsiooni keskmes on meie ettevõtte aluspõhimõte ühendada ambitsioonikas disain ja kompromissitu funktsionaalsus. Samas on Lauha ka omamoodi tagasipöördumine meie juurte juurde Pohjanmaal. Olen ülimalt rahul selle disainikoostöö suurepäraste tulemustega ja ootan huviga, kuidas kliendid need vastu võtavad,“ räägib Vieseri tegevjuht Annika Jyllilä-Vertigans.

Vieseri uue Lauha x Joanna Laajisto tooted on:

  • Vieseri Lauha taburet
  • Vieseri Lauha rätikuhoidik
  • Vieseri Lauha nagi

Tooteid saab näha sisekujundaja Ulla Koskineni kujundatud uuel väljapanekul Helsingi Kamppi keskuse kaupluses Kylpyhuonekeskus aadressil Runeberginkatu 4. Avatud tööpäeviti 10.00–17.00 ja laupäeviti 11.00–15.00.

Tooted on müügil kauplustes Finnish Design Shop ja Kylpyhuonekeskus Helsingis.

Tutvuge kollektsiooniga www.vieser.ee/vieser-lauha