Vieseri uus eestikeelne veebileht

Meie ettevõtte kasvustrateegia raames ja kliendikogemuse parandamiseks avame kolmapäeval, 22. märtsil 2023 eestikeelse veebilehe www.vieser.ee. Uus veebileht on välja töötatud selleks, et paremini teenindada meie kliente ja muid sidusrühmi nende emakeeles.

„Tahtsime paremini teenindada oma eestikeelseid kliente ja toetada meie edasimüüjate võrgustikku. Meie peamine eesmärk on, et külastajad leiaksid hõlpsasti ja kiiresti üles kõige olulisemad asjad, nagu nõuanded projekteerimiseks, vajaliku tooteinfo ja meie jaemüüjad,“ räägib Vieseri Baltikumi müügijuht Anni-Mari Hakola.

„Veebilehte arendatakse tulevikus edasi ja loodame saada tagasisidet kõigilt külastajatelt. Meie poole pöördumiseks võite saata e-kirja aadressile vieser@vieser.fi,“ soovitab Hakola.

Soome ettevõte Vieser pakub unikaalseid disainkaasi ja kvaliteetseid põrandatrapilahendusi ehitusvaldkonna professionaalide ja sisekujundajate vajadustele – aga ka koduomanike inspiratsiooniks ja rõõmuks. Neid tooteid on Soomes Pohjanmaal valmistatud juba 1973. aastast. Vieseri põrandatrappe on paigaldatud üle 7 miljoni eksemplari ja Vieseril on tootmisüksused Soomes, Rootsis, Norras ja Eestis.