Kaunis renoveerimine, mis austab algupära

Tavapärasest eristuvad Vieseri põrandatrapid olid Hakala perekonna jaoks täpselt sobiv valik.

Riku Hakala elab koos perega Turu linnas asuvas kaunis kodus. Hoone ehitati 19. sajandi lõpus. Varem oli see pruulikoda, kuid hiljem muudeti see täieliku renoveerimisega elamiskõlblikuks. Perekond Hakala soovis oma kodus uusi ja vanu elemente kombineerida. Mõlemad vannitoad on varustatud Vieseri põrandatrappidega, mis sobivad tänu oma ebatavalisele kujule ruumidesse paremini kui traditsioonilisemad lahendused.
„See on mu naise lapsepõlvekodu. Kui tema isa oli seda müüki panemas, otsustasime selle osta ja siia elama asuda,“ vaatab Hakala ajas tagasi.
„Kuna tegemist on vana pruulikojaga, on see endiselt omamoodi tööstusliku välimusega. Selle tasakaalustamiseks soovisime, et vannitubades valitseks teatav rahu ja vaikus,“ jätkas Hakala.

Vieser aitas valida parima lahenduse

Hakalad otsustasid materjalide ja furnituuride valikul kvaliteetsete ja kauakestvate lahenduste kasuks. Seetõttu on modernsemate ja uuemate lahenduste seas veel näha ka vanu ja algupäraseid elemente ja detaile.
„Meil on mõlemas vannitoas Vieseri põrandatrapid. Ühes on Vieser Line’i renntrapp ja teises Vieser Corneri kolmnurkne trapp. Tahtsime valida lahenduse, mis sobiks igasse konkreetsesse ruumi kõige paremini,“ ütles Hakala.
„Meie arvates sobivad need Vieseri põrandatrapid ka renoveerimisprojektidele. Paigaldajatel ei olnud mingisuguseid probleeme. Vieser pakkus meile abi nii tehniliste lahenduste kui ka välimuse ja disaini osas,“ kiidab Hakala.

Hooldus on väga lihtne

Hakala sõnul on kogu pere lõpptulemusega väga rahul – see näeb välja ja tundub täpselt selline, nagu nad seda planeerimisetapis ette kujutasid.
„Valitud trapid on osutunud praktikas väga heaks valikuks, sest neid on nii lihtne puhtana hoida,“ kirjeldab Hakala.
„Kui te ei soovi oma uude või renoveeritavasse vannituppa põranda keskele traditsioonilist ruudukujulist trapiresti, on Vieser sellele suurepärane alternatiiv,“ võtab Hakala teema kokku.

„Kui te ei soovi oma uude või renoveeritavasse vannituppa põranda keskele traditsioonilist ruudukujulist trapiresti, on Vieser sellele suurepärane alternatiiv.“

Riku Hakala

Projekti viited

Eravaldus, kodu endises pruulikojas

Vaata esitlust