Kaunid ja taiplikud vannitoad

Vieseri trapikatted muudavad Franssila ehitatud stiilsed vannitoad täiuslikuks.

Soomes Pirkanmaal asuv vannitubade renoveerimisele spetsialiseerunud ettevõte Franssila Kylpyhuoneet Oy on juba aastaid loonud silmapaistvaid ja erinevaid vannitubasid. Ettevõtte 99%-line kliendirahulolu rõhutab kvaliteedi ja professionaalsuse taset. Ka Vieser mängib mitmes rabavas vannitoas oma rolli. Vannitoad panevad elama traditsioonilised Vieseri trapirestid, aga ka Vieser Line’i trapikatted. Neid kattevõimalusi on kasutatud vannitubadele täiusliku viimistluse andmiseks.
Soomes disainitud ja toodetud Vieser Line’i renntrapid võimaldavad vannitoas paljusid erinevaid viimistlusvõimalusi ja paigutusi. Enamasti paigaldatakse see otse seina äärde, nii et põrandakalle oleks ühes suunas. See võimaldab kasutada populaarset suurt põrandaplaati. Põrandatrapi võib paigaldada kas seina äärde või seinast veidi eemale – valiku saab teha puhtalt visuaalsetel kaalutlustel, sest mõlemad paigaldusviisid on ühtviisi kindlad ja ohutud.
Neis renoveeritud vannitubades on Vieser Line’i trapikatteid kaetud kahel erineval viisil. Esimeses vannitoas on Vieser Line’i kate plaaditud sama keraamilise plaadiga, mida kasutati vannitoapõrandal. Vieser Line’i võib ka katta näiteks polümeerkattega, nagu on tehtud teises vannitoas. Polümeerkate loob vannitoas harmoonilise ja rahuliku õhkkonna. Sarnane efekt on saavutatud ka Vieser Line’i trapikatte plaatimisega, muutes trapikatte peaaegu nähtamatuks ja luues ühtse põrandapinna. Vieseri lahendustega vormi ja funktsionaalsuse vahel kompromisse ei tehta. Disainikatte all hoolitseb funktsionaalsuse eest traditsiooniline ja äärmiselt tõhus Vieser One’i trapp, just nagu kõigi Vieseri trapisüsteemide puhul.
Vaata rohkem ilusaid vannitubasid ning külasta Franssila Instagrami ja Facebooki lehti.