Vieseri põrandatrappide muretu valik

Tänapäeval on põrandatrapikaante valikuvariante palju ja viimastel aastatel on Vieser oma isikupäraste trapilahendustega tugevalt investeerinud Soome disaini. Vannitoa sisekujunduse lahendamisel tuleb kaaluda ka sisustusvalikute praktilisust. Hirm funktsionaalsuse kahjustamise ees disaini, väljanägemise või ebastandardse lahenduse nimel võib viia selleni, et loobutakse väljapaistvast tulemusest ja lepitakse tavapärase ja ohutuna tajutava lahendusega. Vieseri toodete puhul sellist probleemi ei ole.

Soomlane usaldustrapp

Kõik Vieseri põrandatrappide kaanelahendused ühilduvad Vieseri pikaajaliste usaldusväärsete trappide tooteseeriaga. Suurepärased vooluomadused ja üle 6 miljoni paigaldatud trapi räägivad Vieseri usaldusväärsusest. Kaanemudeli valimisel võib seega unustada kahtlused paigaldusraskuse või trapi toimivuse suhtes. Traditsioonilised väikesed kaaned, piklikud põrandatrapid või ilusad suured disainkaaned hõlmavad kõik sama usaldusväärset ja töökindlat Soomes valmistatud trappi.

Igapäevaelus muretu

Vannitoas on põrandatrapi toimivus üks olulisemaid elemente ja selle puhastamine muutub aeg-ajalt samuti probleemiks. Suurepärased vooluomadused tagavad, et Vieseri põrandatrappide puhastusintervall on omaette klassist. Kui vesi läbib trappi suure vooluhulgaga, võtab see endaga kaasa ka rohkem mustust, mistõttu trapp vajab puhastamist harvem. Ja mis puutub puhastamisse, siis on trapp lihtsa konstruktsiooniga ja hõlpsasti hooldatav. Trapi vesilukk on konstrueeritud hõlpsasti eemaldatavaks ja see läheb oma kohale tagasi ainult ühel viisil, nii et puhastamine on ohutu ja mugav kõigile. Hotellides, kus trappe on palju ja aeg nende puhastamiseks on optimeeritud, võivad lihtne puhastamine ja pikad hooldusintervallid anda märkimisväärse kokkuhoiu. Ja isegi koduses vannitoas on lohutav keskenduda oma pilgupüüdja imetlemisele, kui põranda all toimib kõik kindlalt ja usaldusväärselt.

Lisateave Vieseri toodete puhastamise lihtsuse kohta

Soomlane Vieser pakub unikaalseid disainkaasi ja kvaliteetseid põrandatrapilahendusi ehitusvaldkonna professionaalide ja sisekujundajate vajadustele – aga ka koduomanike inspiratsiooniks ja rõõmuks. Neid tooteid on Soomes Pohjanmaal valmistatud juba 1973. aastast. Vieseri põrandatrappe on paigaldatud üle 6 miljoni eksemplari ja Vieseril on tootmisüksused Soomes, Rootsis, Norras ja Eestis.