Noorpaari kaunis duširuum

Rahulikud, harmoonilised ja ühtsed pinnad koos Vieser Line’i trapikatetega noorpaari kodus, 2019. aasta suvel toimunud Kouvola elamumessil Soomes.

Kouvola elamumessil (2019), eramajas nimega Dekolaku, annab mikrotsemendiga täidetud Vieser Line’i trapikatte raam tagasihoidlike hallide seinte ja põrandaga duširuumile viimase lihvi. Duširuumi mustad detailid eristuvad ühtsetest pindadest ja näitavad harmoonilises ruumis teravat olemust.
Lisaks mikrotsemendist trapikatteviimistlusele saavad kliendid valida Vieser Line’i trapile ka oma maitse järgi plaatkatte, tehes sellest ajatu ja elegantse valiku neile, kes unistavad oma duširuumi ühtsest välimusest. Veel üks valikuvõimalus on elegantne mattmust trapirest, mis on valmistatud pulbervärvitud roostevabast terasest.

Selles kaunilt kujundatud kodus paigutati põrandatrapp seina lähedale, vastavalt elanike soovidele. Teiste paigaldusvõimaluste kuuluvad otse vastu seina või näiteks põranda keskele, üksteise vastas olevate duššide vahele paigaldamine. Kõik paigaldusmeetodid on hüdroisolatsiooni poolest võrdselt usaldusväärsed ja ohutud. Kliendid saavad seega valida trapi asukoha täielikult oma eelistuste järgi. Duširuumis piisab ühest trapist, kuna Vieser Line’i lahendusega kokkusobiva Vieser One’i põrandatrapi äärmiselt tõhus voolukiirus saab hõlpsasti hakkama kahe dušipea tekitatud veekogusega.