Asuntomesssut Naantali

Vieseri toodete rekordiline valik Naantali elamumessil

Elamumess korraldati Naantali mereäärsel Luonnonmaal. Vieseri tooteid oli tänavu välja pandud rekordilisel määral.

Elamumess pakkus taaskord võimaluse imetleda uusimaid eluasemetrende, läbimõeldud sisekujundusi, huvitavaid ehituslahendusi ja moodsaimat ehitustehnoloogiat. Naantali mereäärses keskkonnas paiknev näituseala meeldis kindlasti ka loodusesõpradele. Messipiirkonnas asuvaid kodusid ümbritsevad nägusad männimetsad, võsastikud, künklik maastik ja ala servas paiknev merelaht – Soome saarestiku loodus oma parimal kujul.

Loodus ja säästev areng peegeldusid tugevasti ka elamute sise- ja väliskonstruktsioonides tehtud materjalivalikutes. Vannitubades oli senisest rohkem tumedat puitu, elava pinnaga ja suuri plaate, murtud värve ning erinevat värvi, näiteks musta ja messingivärvi segisteid ja dušše. Läbimõeldud tervikud rääkisid enda eest – ja seda oli näha ka põrandatrapi valikul.

Vieseri kodumaiseid disaintrappe oligi sellel messil rekordiliselt palju. Neid leidus muu hulgas objektidel 3, 5, 9, 19, 21, 23, 24, 28, 30, 31, 34 ja 35. Tutvuge objektidega elamumessi veebilehel: Objektid | Naantali 2022 | Elamumess. Soome avalikkus on Vieseri tooted hästi vastu võtnud ja väga erinevate sisekujundustega sobiva Vieser Line’i põrandatrapi võib messil leida paljudest vannitubadest.

Messikülalistele hakkasid silma uudsed disainkaaned. „Meile on kogu suve jooksul tulnud tõepoolest palju järelepärimisi nende toodete kohta. Aitame kliente meelsasti ja suuname nad edasimüüjate juurde“, räägib Vieseri Soome ja Eesti müügi eest vastutav Anni Hakola.

„Oleme uhked selle üle, et Vieseri disainkaaned on valitud viimistlema niivõrd paljude ilusate vannitubade ilmet. Kuuleme oma klientidelt sageli, kui tähtis on meie klientide jaoks muretu argipäev kodu vannitoas. Samal ajal vajavad paljud inimesed kauneid ja kõnetavaid detaile ning tooteid, mille tootmine põhineb jätkusuutlikul alusel. Meie eesmärk on vastata sellisele vajadusele oma kodumaiste disaintoodetega, mis ühendavad ajatu esteetika, säästva arengu ja tehnilise töökindluse“.

Vieseri tegevjuht Annika Jyllilä-Vertigans

Vieseri kaantele on sel aastal antud märgis Desing from Finland; lugege selle teema kohta täiendavalt.

Kodumaine Vieser pakub unikaalseid disainkaasi ja kvaliteetseid põrandatrapilahendusi ehitusvaldkonna professionaalide ja sisekujundajate vajadustele – aga ka koduomanike inspiratsiooniks ja rõõmuks. Neid tooteid on Soomes Pohjanmaal valmistatud juba 1973. aastast. Vieseri põrandatrappe on paigaldatud üle 7 miljoni eksemplari ja Vieseril on tootmisüksused Soomes, Rootsis, Norras ja Eestis.

Tämän kuvan alt-attribuutti on tyhjä; Tiedoston nimi on Kylpyhuone-4_HR.jpg