Vieser Square kaas Kebony 600 Bali edition

VIESER SQUARE

Vieser Square’i Kebony Bali edition on ruudukujuline 600 mm × 600 mm suurune disainpõrandatrapi kaas, mis on valmistatud õlitatud veekindlast puitmaterjalist ja roostevabast terasest.

Vieser Square’i disaintrapisüsteem koosneb kolmest osast: Rennist, kaanest ja ehitise aluskonstruktsiooni järgi valitud Vieseri põrandatrapist.

Sobib kokku kõigi Vieseri trappidega.

Pakend sisaldab kaant.

Loe rohkem

Vieser Square’i Bali edition kaane valmistamisel kasutatud Kebony® on kõva, vastupidav ja ilus ökoloogiliselt toodetud puit. Luigemärgiga Kebony® on valmistatud patenteeritud protsessis, kus puitu töödeldakse surve ja kuumuse abil mürgivabalt nii, et selle molekulaarstruktuur muutub. Protsessis kasutatav 100% biopõhine furfurüülalkohol saadakse suhkruroo töötlemise kõrvalsaadusena, mistõttu Kebony on mittetoksiline ja täiesti ohutu. Kebony® toorainepuit pärineb hästi majandatud ja keskkonnanõuetele vastavatest metsadest, millel on FSC, PEFC või muu piirkondlik sertifikaat.

Ehkki töötlused annavad puitmaterjalidele loomuliku kaitse, soovitame puitkaant 1-2 korda aastas töödelda säilitusainega.

Vieser Square’i Bali edition kaas paigaldatakse koos Vieser Square renni ja Vieseri valikulise põrandatrapiga.

Ei sobi kasutamiseks koos plastpõrandakattega.

Avainlippu Design From Finland
Vieser nr6001192
EAN6430066741687
LVI3315999
MaterjalKebony
Pakend (kast/alus)10
Toote mõõdud583 x 583 x 17mm
Toote kaal12.5 kg

Vieser Square renn 600

Vaata esitlust
Uus

Vieser Lauha nagi

Vaata esitlust
Uus

Vieser Lauha rätikuhoidja

Vaata esitlust
Uus

Vieser Lauha taburet

Vaata esitlust