Hotell Runo võlub Porvoos külastajaid

Kaunis butiikhotell avas uksed vanalinna väravate juures

Interjöör üksi on juba tõmbenumber

Porvoo vanalinnas asuv saja-aastane Valtimontalo hoone on näinud oma ajaloos paljut. Seal on asunud trükikoda, pank ja kino. Nüüdseks on hoone taastanud võluva suurejoonelisuse, sest suve alguses avati seal butiikhotell Runo.
Ainuüksi selle ajaloolise hoone välimus meelitab sind sisse, kuid Joanna Laajisto kujundatud interjöör on täiesti omaette tõmbenumber. Ajaloolised detailid segunevad suurepäraseks tervikuks ja lõpptulemus on ühtaegu nii rabavalt elegantne kui ka mugavalt hubane.

Luksuslik ühtsus suurte keraamiliste plaatidega

Hotelli stiil jätkub Runo tubades, kus külalised saavad nautida võluvat rahulikku atmosfääri. Vannitubade rahustavad pinnad ja elegantsed detailid meenutavad spaad.
Soomes valmistatud tooted mängisid disainis võtmerolli. Seega valiti duširuumi Vieser Line’i trapisüsteem. Plaaditud katted sulanduvad täiuslikult disainiga. Seinaplaatide tekstuurne pind jätkub põrandal ning Vieser Line’i trapp loob sujuva üldilme. Kuigi trapp on kauni plaaditud pinna kõrval silmapaistmatu, töötab see laitmatult ja märkamatult.

“Plaaditavaid põrandatrappe valides ei olnud valikuvõimalusi kuigi palju. Minu kriteeriumideks olid lihtne hooldus ja paigaldus ning esteetika. Vieser täitis neid kriteeriume kõige paremini, seega valisime nende tooted.
Hiljem leidsime Vieseri valikust ka teisi trapitüüpe, mis sobivad ideaalselt meie erinevate rajatiste vajadustega. Ka Vieseri müügi- ja klienditeenindus olid meeldejäävad.“

Erkka Hirvonen, tegev- ja üldjuht,
Runo hotell

Soome kõige leidlikum „külm dušš“

Hotell Runo pööningul asub tõeline pärl – pööningusaun, mis on maalähedane kogemus kõigile hotellikülastajatele. Seal on mõnus õhustik ning rikkalikult esteetilisi ja geniaalseid detaile.
Duširuumis on ämbri kujul üsna leidlik „külm dušš“. Sellele kõigele paneb suurepärase punkti Accoya puidust valmistatud Vieser Square’i disaintrapikate. Ruum virgutab kõiki meeli – mis oleks põnevam kui soojal ja mugaval puitkattel seismine, samal ajal kui külm kosk sind auruste saunaskäikude vahel värskendab.

Disaini ja funktsionaalsuse liit

Disain on alati olnud kõigi meie tegevuste lahutamatu osa. See projekt on tõestus, et trapikate pole kõigest tehniline lahendus, vaid see saab olla osa suurejoonelisest tervikust – ilus ja ajatu disaintoode.
Kuigi investeerime aeg-ajalt väga julgetesse disainilahendustesse, pole me kunagi funktsionaalsuses kompromisse teinud. See tunnusjoon on hotellis eriti ilmne. Duširuumilahendused peavad olema töökindlad ja hõlpsasti hooldatavad. Funktsionaalsus on nii meie disainilahenduste kui ka meie tunnustatud trappide peamine omadus.
Lihtne paigaldada, hõlbus puhastada.
Esitleme uhkusega oma kodumaist puudutust selles kaunis ja ajaloolises tervikus.