Lihtne paigaldada

Üle seitsme miljoni paigaldatud põrandatrapi räägib enda eest. Vieseri trapid on töökindlad ja neid saab kiiresti paigaldada.

Kui professionaal valib ikka ja jälle sama trapikonstruktsiooni, siis peab selleks olema hea põhjus. Oleme alati kuulanud oma kasutajaid tähelepanelikult ja meie tootedisaini aluseks on lihtne paigaldamine ja töökindlus.

Põhjused Soomes toodetud Vieseri toodete valimiseks on:

  • Paigaldusetapid on lihtsad.
  • Paigalduseks on vaja vähe osi ja neid on lihtne kasutada.
  • Trapi paigaldamine on kiire ja turvaline – tugijalgadeg tagavad ohutuse.
  • Juhised on selged, sest trapi paigaldamine on olenemata mudelist alati ühesugune.
  • Kõik Vieseri põranda äravoolutooted sobivad Vieser One’i trappidega.

Üks trapp – kõik võimalused

Juba Vieseri põhimõte lähtus sellest, et põrandatrappi peab saama niivõrd hõlpsasti paigaldada, et seda on peaaegu võimatu teha valesti. Ainulaadsed valutoed hoiavad trapi põranda valamise ajal oma kohal ja valutugede kasutamise korral on ajasääst koguni 15 minutit trapi kohta. Paigaldamist abistavad peale heade paigaldusjuhiste ka näitlikud paigaldusanimatsioonid.

Viimastel aastatel on Vieser lisaks põhilistele kaantele oma tootevalikusse lisanud vapustavad disainkaaned ja sisekujundusega harmoneeruvad piklikud põrandatrapid. Põranda alt leiate siiski alati tuttava ja usaldusväärse Vieseri trapi, sest kõik kaaned sobivad Vieser One’i trappidega.

„Paigaldajatel ei tekkinud mingeid probleeme. Saime Vieserilt palju abi nii tehniliste lahenduste kui ka välimuse ja kujunduse osas.“
Riku Hakala, elanik.

Hakalad renoveerisid endale vanas, 19. sajandil ehitatud õlletehase hoones asuva korteri. Vannitubades kasutati universaalseid Vieseri lahendusi. Pildil olevad põrandaplaadid pärinevad legendaarsest Turu ööklubist ning Vieseri piklik põrandatrapp liidab need ideaalselt tervikuks. Põranda all paikneb loomulikult tuttav Vieseri põrandatrapp.

Allpool toodud videoanimatsioon visualiseerib Vieser Line’i pikliku põrandatrapi paigaldamist. Paigaldamine on lihtne ja lisadetaile on vaja vähe. Kõiki Vieseri tooteid toetavad selged paigaldusjuhendid.

Täiendavad videomaterjalid hooldus- ja paigaldusjuhistega leiate meie Youtube’i kanalilt. Kõikehõlmavad projekteerimis- ja paigaldusjuhendid meie kõigi toodete kohta leiate meie professionaalidele ettenähtud veebisaidilt.

Võta meiega ühendust Võta meiega ühendust