Stiilne puhkus Rukatunturis

Scandic Rukahovi on traditsiooniliselt elegantne hotell, mis asub Ruka südames Rukatunturi mägikülas, otse suusanõlvade lähedal. See on tõeline suuskadega ligipääsetav hotell, mis pakub vahetut juurdepääsu Ruka kuulsatele nõlvadele ja murdmaasuusaradadele. Hotellis on nii hotellitoad kui ka apartemendid ning seal pakutakse laia valikut restoraniteenuseid. 548 voodikohaga on see ka Ruka suurim hotell.

Aastatel 2019–2020 läbis Scandic Rukahovi suuremahulise rekonstrueerimise. Muuhulgas värskendati hotellitubade vannitube eesmärgiga lisada dušinurkadesse veidi luksust ja ajatut elegantsi. Trapilahendusteks valiti Vieser Line’i renntrapid, mis tõid duširuumidesse kaunid ja harmoonilised põrandapinnad. Rahulik ja meeldiv üldilme on ajatu ning loob vannitoas spaatunde.
Hotellides on eriti oluline, et igasugused hooldus- ja teenindustööd käiksid taustal, märkamatult ja tõhusalt. See murrab tõeliselt hotellikülastajatele igapäevastressi ja võimaldab neil oma puhkust nautida. Seetõttu võeti Scandic Rukahovi vannitubade trapilahenduse valimisel arvesse üht sageli tähelepanuta jäetavat aspekti. Hotellitingimustes peavad trapid toimima äärmiselt tõhusalt ning vajama vähest hooldust.

Täiusliku dušikogemuse puhul voolab vesi põrandalt kiiresti ära ning trapp töötab tõhusalt. Trapi hooldusvälp peaks olema pikk, nii et selle harvaesineva ülesande jaoks hoolikalt välja arvutatud puhastusaega peaaegu ei kulukski.

Kui trapipuhastuse aeg lõpuks saabub, peab olema võimalik see kiiresti, lihtsalt ning ilma lisasammude ja tööriistadeta ära teha. Vieseri renntrapid vastavad optimaalselt nendele nõuetele. Trapilahendus ehitati populaarse ja ülitõhusa Soome Vieser One’i trapi peale. Vieser One’i trapi kiire äravool ja geniaalselt lihtne konstruktsioon toovad just sellise lihtsuse ja töökindluse ja suure kasutusega vannitubadesse – rääkimata pinnalahendusest, mis ühildub esteetiliselt ülejäänud põrandaga, näiteks keraamilistest plaatidest kattega. Vieser Line’i renntrapp on ühtlasi ohutu ja stabiilne valik nii kasutamise kui ka hüdroisolatsiooni mõttes.

„Vannitubade trapilahendus on oluline. Hotellil on kõrged puhastusstandardid ning professionaalsete koristajate kasutatavat aega optimeeritakse, et saavutada parim lõpptulemus. Kui trappide puhastusvälbad on pikemad, jätab see rohkem aega näiteks vannitoa muude alade puhastamiseks, mis tähendab ka kvaliteetsemat puhastamist. Vieseri renntrapid on väga puhtad ja neid on lihtne hooldada,“ ütleb Scandic Rukahovi puhastustoimingute eest vastutav Niina Käkelä.

„Scandic Rukahovi renoveerimine on olnud meie jaoks oluline projekt. Projekti ühe osana täiendab vannitubade värske välimus modernset ja kvaliteetset külastajakogemust. Vannitubade oskuslikult kujundatud välimus, sealhulgas kaunis ja märkamatu trapilahendus, räägib selgelt kõrgest standardist, mida soovime oma külastajatele pakkuda. Ainulaadne kogemus, kus ka kõige pisemad detailid on hästi läbi mõeldud ja üksteist täiendavad, paneb aluse imelisele puhkusele,“ räägib hotelli üldjuht Lea Riekki.

Tutvu Scandic Rukahovi hotelliga siin.

Projekti viited

Scandic Rukahovi

Vaata esitlust