Kaunis palkmaja on ehitatud kooskõlas loodusega

Jontte Valosaari hindab Vieseri hõlpsust ja kodumaisust

Siuntios on idüllilisel maapiirkonna krundil valmimas muljetavaldav palkmaja. Jontte Valosaari on ehitanud oma tulevase kodu nullist, võimaldades tal luua enda valitud detailidest koosneva ansambli. Valosaari soovis võimalikult palju eelistada Soome materjalipakkujaid, mistõttu valis ta Vieseri hõlpsasti paigaldatavad ja elegantsed äravoolutrapid.
Valosaari on tuletõrjuja, laulja ja kahe lapse isa. Enne ehitusprojektiga alustamist kaalus ta lihtsamaid võimalusi, nagu kortermajja kolimist ja juba valmisoleva ühepereelamu ostmist. Siiski ihkas ta maalähedases ja rahulikus ümbruses elamist, mida sissekolimisvalmis lahenduste seast leida ei õnnestunud. Kuna Valosaaril oli ka varasem kogemus majade ehitamisega, tundis ta lõpuks, et uue maja ehitamine on ainus tee.
„Ma soovisin maja, mis edendaks looduslähedust ja tervislikku sisekliimat, oleks plasti- ja allergeenivaba. Seetõttu otsustasin palkmaja kasuks,“ selgitas Valosaari.

“Lihtne ja hõlbus paigaldada“

Valosaari soovis võimalikult palju eelistada Soome materjalipakkujaid, mis oli üks põhjustest, miks ta Vieseri toodete kasuks otsustas. Lisaks kodumaiste ettevõtete edendamisele kuulusid mehe motiveerivate tegurite hulka ka Vieseri renntrappide paigalduslihtsus ja nende sobivad mõõtmed.
Valosaari vaatab tagasi: „Keegi soovitas mulle Vieserit ning pärast ettevõttega tutvumist olin ma selles kindel. Paljud Vieseri tooted sobisid mulle kohe. Plaanisin vannitoas kasutada 800 mm × 800 mm põrandaplaate ja mõtlesin, et Vieseri 800 mm renntrapp loob nendega parima võimaliku kombinatsiooni.“

“Paigaldus- ja puhastuslihtsus ületasid kõik mu ootused. Seetõttu on Vieser alati mu esimene valik.“

Jontte Valosaari

Vieser Line -linjalattiakaivomallisto
Lue Vieser Line -kaivon helposta asentamisesta

Valosaari oli Vieseri toodetega tuttav ka oma varasematest ehitusprojektidest. Näiteks oli ta varem isiklikult paigaldanud mõned ettevõtte alustrapid. Renntrappi oli eriti lihtne paigaldada, kuna see sobitus otse alustrapi peale.
„Selles pole midagi keerulist, tuleb ainult veenduda, et äravool oleks põrandast õigel kõrgusel. Kaasatulevate juhistega oli paigaldamine äärmiselt hõlbus ja lihtne. Ma tean, et Soome mehed juhiseid lugema ei peaks, ent ma tegin seda siiski. See andis mulle kogu vajaliku toe, et töö oleks piisavalt lihtne,“ ütles Valosaari naeratades.
Ehitusprojekt on nüüd väga lähedal valmimisele. Siiani on kõik käinud nagu kellavärk.
„Suuremaid probleeme pole meil üldse olnud ning pisikesi takistusi ka vaevu mõni. Kogu projekt toimis lihtsalt suurepäraselt,“ ütles tulemuste üle rõõmustav Valosaari.
Koostöö Vieseriga sujus ladusalt igal sammul, alates toodete valimisest kuni nende paigaldamiseni. Klienditeenindus oli alati valmis igasuguste küsimustega aitama.

“Üks renntrappide eeliseid on see, et neid on äärmiselt lihtne puhastada. See tegi minu trapivaliku kindlaks.“

Jontte Valosaari