Valgusküllane ja harmooniline perekodu

Lõuna-Soome Lahti piirkonnas asub loodusega ümbritsetud rahumeelses naabruses peen uus perekodu, mille materjalid on hoolikalt valitud nende vastupidavuse ja välimuse tõttu. Antti Perko neljaliikmeline pere elab Lahti kesklinnast mõne kilomeetri kaugusel asuvas rahulikus piirkonnas. Uue maja ehitamine on alati tohutu ettevõtmine ja sellele teele jäid mõned üllatused, kuid pere on vannitoas tehtud valikutega enam kui rahul.
Põhjuseid, miks pere vannitoas Vieser Line’i trapi kasuks otsustas, oli mitu.

Looduslähedane valgusküllane kodu
Suured muljetavaldavad põrandaplaadid ühtivad renntrapiga

Pere valis vannituppa suured muljetavaldavad põrandaplaadid ning Vieseri renntrapp sobis nendega täielikult. Nad tahtsid sulandada plaaditud trapikatte vannitoapõranda suurte hallide plaatidega, et luua ühtne välimus; ka ühes suunas kaldenurga tekitamine oli lihtne.

Vannitoa suurus tekitas trapilahenduse valimisel omaette katsumusi. Kuna pere soovis kahte ühe meetri laiust renntrappi, olid Vieseri tooted ilmselge valik. Vieser Line’i trapilahendus ei vaja põranda all lisaruumi ja kattega saab ühitada kõiki Vieseri trappe, võimaldades kliendil teha oma valik üksnes isiklike visuaalsete eelistuste põhjal. Nii oli neil võimalik paigaldada trappide paar seinast seinani, luues korrapärase ja sümmeetrilise ilme.

„Vieseri renntrappi valides oli mul eriti hea meel, sest ma ei pidanud olema erialaspetsialist, et paigaldajale trapilahenduse osi osta.“

Antti Perko
Maja omanik

„Uue maja ehitamisel pead sa olema ekspert paljudes valdkondades. Siiski, Vieseri renntrappi valides oli mul eriti hea meel, sest ma ei pidanud olema erialaspetsialist, et paigaldajale trapilahenduse osi osta.

Kui olime renntrapi pikkuse välja selgitanud, tulid kõik paigaldamiseks vajalikud osad ühes komplektis; meil oli olemas kogu vajalik teave ja kõik osad. Paigaldaja jaoks oli see esimene Vieseri renntrapp, mille ta oli paigaldanud, ning ta oli hõlpsa ja vaevatu paigalduse üle väga rõõmus,“ selgitab majaomanik Antti Perko.

Lihtne paigaldus on Vieseri renntrapi üks peamisi eeliseid. Osi on vähe ning neid on lihtne ja hõlbus kasutada. Üksikasjalikud juhised ja paigaldusanimatsioon toetavad paigaldusprotsessi, andes paigaldajale suurema kindlustunde. Vieser Line ühildub kõigi Vieseri trappidega, mistõttu pole paigaldamisel vaja kompromisse teha.

Lisaks võib renntrapp asuda ohutult kõikjal vannitoas. Tänu suurele voolukiirusele ja lihtsale puhastamisele on kõik trapilahendused äärmiselt töökindlad ning Vieseri trapitoodetel on 10-aastane süsteemigarantii.

Paigaldamine oli lihtne ja lõpptulemus laitmatu