Arhitekti valik – karged ja puhtad jooned

Rootsis Göteborgis asuva eramu vannituba kujundati ümber rahulikes hallides toonides ja krobeliste ülisuurte plaatidega.

Selles eramajas elav arhitekt soovis vannituba renoveerida, et anda sellele modernne välimus ja puhtad jooned. Suurte ja karedate seinaplaatide jahedad hallid toonid sobivad kokku väikeste hallide plaatidega põrandal, luues puhta ja harmoonilise üldilme.

Dušinurka eraldav läbipaistev klaassein loob kontrasti ja annab õhulise tunde ruumile, mida muidu valitseb hall kivi. Põrandal olev suur Vieser Square’i disaintrapikate on plaaditud samade väikeste plaatidega, mis trappi ümbritsevad. Suur trapikate on sellel seismiseks vastupidav ja stabiilne ning võimaldab luua kauni ja ühetaolise põrandapinna kogu vannitoas. Harmooniline pind ja traditsioonilise väikse trapiresti puudumine annavad ruumile elegantse ja eristuva välimuse.

Mustaa ja harmaata
Kansi, jonka päällä voi seistä

Plaaditud trapikate kuulub Vieser Square’i suurte disainkatete valikusse. Trapikatte suurus, lausa 60 cm × 60 cm, on mõeldud inimest kandma. Samal ajal on see muljetavaldav visuaalne vastaspool dušiotsikule. Trapikatet saab plaatida vastavalt kliendi soovidele, alates paljudest väikestest plaatidest kuni ühe ülisuure plaadini. Teise võimalusena võib trapikatte täita märgruumides kasutamiseks sobiva materjaliga, näiteks mikrotsemendi või polümeeriga.
Sama suurusega Vieser Square’i disaintrapikatet saab kasutada ka märgruumidesse sobiva puitmaterjaliga. Valikus on katted, mis on valmistatud heledatest Accoya või tumedatest Kebony puitliistudest.

Vieser Square’i disainkatted ühilduvad tõhusate ja usaldusväärsete Vieser One’i põrandatrappidega. Paigaldamine käib kiirelt ja hõlpsalt ning igapäevakasutus on imelihtne – trappidel on väga pikad puhastusvälbad.

Loe lähemalt, kui lihtne on Vieseri trappe puhastada.

Oled huvitatud? Meie trapilahendusi saad näha ja nendega lähemalt tutvuda meie müügiesindustes.

Kannen alla tehokas ja toimiva kaivo