Naturaalsed toonid järveäärses kodus

Telesaates „Design by Lauri“ näidatud lauljapaari Toni Wirtaneni ja Jannika B uus teine kodu sai inspiratsiooni ümbritsevast loodusmaastikust.

Toni Wirtaneni ja Jannika B teist kodu, mille teemaks oli „nõlvapealne karp“, ning ka kodu ehitusprojekti esitleti 2019. aasta sügisel TV5 telesaates „Design by Lauri“. Saade keskendub Alvardagi kaubamärgi all ehitatavatele uutele kodudele ja nende ehitusprojektidele. Paar otsustas oma duširuumi puhul plaaditud kattega Vieser Line’i trapilahenduse kasuks. Tulemuseks on elegantne ja harmooniline põrand, kus trapp peaaegu haihtub – selle olemasolust annavad märku vaid selle servad. Muidu rahulikus ja loodusest inspireeritud duširuumis tõusevad põrandast hingetuksvõtvad soonelisest kivist seinaplaadid.
Vieser Line põrandatrappide töövõimeomadused on suurepärased. Trapp puhastab end ise ja on suurepärase voolukiirusega, mis praktikas tähendab seda, et vesi voolab duširuumist kiiresti ära. Vieser Line hooldusvälp on väga pikk ning kui trapi puhastamise aeg kätte jõuab, käib see imelihtsalt ja ei vaja eriteadmisi ega tööriistu.

Selles kodus paigaldati trapp otse vastu duširuumi tagaseina; alternatiivina saab selle paigaldada seinast veidi eemale või põranda keskele. Kliendid saavad trapi paigaldamise asukoha valida puhtalt oma isiklikest eelistustest lähtudes – hüdroisolatsiooni poolest on Vieseri põrandatrappide paigaldamine kõigisse neisse asukohtadesse ühtviisi töökindel ja turvaline.
Rohkem teavet telesaate „Design by Lauri“ ning Vieseri ja Alvardagi vahelise disainikoostöö kohta leiad siit.

Üldfotod asukohast: Kuvagalleria Kotka
Fotod Vieseri toodetest: Lauri Laukkanen