Vieser Lauha x Joanna Laajisto

Oma elu jooksul käime me umbes 16 000* korda duši all. Seega ei ole tegelikult ükskõik, milliseid hetki me oma vannitoas veedame. Parimal juhul võib duši all veedetud aeg kogu oma argisuses olla vägagi nauditav rituaal. Dušš või vann pakub hetkeks aega iseendale, et aeg maha võtta ja end laadida. Ja meie Vieseris tahame tuua sellesse hetke midagi veel enamat. Vesi hellitab, meeled on ärkvel.

Meeleolu on rahulik – siin on mõnus olla.

Tere tulemast avastama meie uut tootevalikut!

Vieser Lauha x Laajisto kollektsioon – leebem elu

Vieseri Lauha x Laajisto kollektsiooni tooted on kavandatud otstarbekaks ja kohandatavaks. Neid tooteid saab kodus kasutada paljudes eri ruumides, mitmeks otstarbeks.

Lisaks vannitoale saab neid kaasa võtta ka mujale, kus elu käib. Rätikuhoidja aitab terrassil kuivatada ujujate rätikuid, samal ajal kui dušitaburet toimib abilauana kellaviieteed nautides.

Tooted on disainitud ja valmistatud Soomes. Nende esmaklassiline tisleritöö ja viimistletud detailid loovad elegantse lõpptulemuse.

Kebony puit on soe ja ajatu valik, mis kestab – nii oma välimuse kui ka omaduste poolest.

„Püüdlen oma disainis otstarbekuse poole. Toote loomisel peab olema põhjendus – nii visuaalselt, funktsionaalselt kui ka kvaliteedi poolest. Vieseri Lauha x Laajisto kollektsiooni toodete disainimisel tahtsin tabada klassikalist joont, mis on ajatu mitte ainult materjalide endi, vaid ka esteetika poolest. Eriti rahul olen aga puidutööde kvaliteediga, tooted on kaunilt viimistletud. Kui disainiprotsess on algusest lõpuni hoolikalt läbi mõeldud, siis sünnivad tooted, mis on mitte ainult õigustatud, vaid ka olulised.“

Sisearhitekt ja disainer
Joanna Laajisto

Tutvuge toodetega

Uus

Vieser Lauha rätikuhoidja

Vaata esitlust
Uus

Vieser Lauha taburet

Vaata esitlust
Uus

Vieser Lauha nagi

Vaata esitlust
Võta meiega ühendust Võta meiega ühendust