Vieser Dot kaas Kebony 600

Vieser Dot kaas Kebony 600

,
Vieser Doti kaas Kebony on 600 mm läbimõõduga disainpõrandatrapi kaas, mis on valmistatud õlitatud puitmaterjalist ja roostevabast terasest. Vieseri disainkaevusüsteem koosneb kolmest, eraldi müügilolevast osast: Rennist, kaanest ja ehitise aluskonstruktsiooni järgi valitud Vieseri põrandatrapist. Sobib kokku kõigi Vieseri trappidega. Pakend sisaldab kaant.
Vieser nr6001186
EAN6430066741625
HVAC3315993
MaterjalKebony
Pakend (kast/alus)10
Toote mõõdud583 x 583 x 17mm
Toote kaal12.5 kg
Vieser Doti kaane valmistamisel kasutatud Kebony® on kõva, vastupidav ja ilus ökoloogiliselt toodetud puit. Luigemärgiga Kebony® on valmistatud patenteeritud protsessis, kus puitu töödeldakse surve ja kuumuse abil mürgivabalt nii, et selle molekulaarstruktuur muutub. Protsessis kasutatav 100% biopõhine furfurüülalkohol saadakse suhkruroo töötlemise kõrvalsaadusena, mistõttu Kebony on mittetoksiline ja täiesti ohutu. Kebony® toorainepuit pärineb hästi majandatud ja keskkonnanõuetele vastavatest metsadest, millel on FSC, PEFC või muu piirkondlik sertifikaat. Ehkki töötlused annavad puitmaterjalidele loomuliku kaitse, soovitame puitkaant 1-2 korda aastas töödelda säilitusainega. Vieser Doti kaas paigaldatakse koos Vieser Doti renni ja Vieseri valikulise põrandatrapiga. Ei sobi kasutamiseks koos plastpõrandakattega. Lugege lisateavet Vieseri disaintrappide kohta ja tutvuge inspireerivate piltidega (link).
Vieser Dot kaas Kebony 600 - Vieser Eesti

Vieser Dot kaas Kebony 600

VIESER DOT

Vieser Doti kaas Kebony on 600 mm läbimõõduga disainpõrandatrapi kaas, mis on valmistatud õlitatud puitmaterjalist ja roostevabast terasest.

Vieseri disainkaevusüsteem koosneb kolmest, eraldi müügilolevast osast: Rennist, kaanest ja ehitise aluskonstruktsiooni järgi valitud Vieseri põrandatrapist.

Sobib kokku kõigi Vieseri trappidega.

Pakend sisaldab kaant.

Loe rohkem

Vieser Doti kaane valmistamisel kasutatud Kebony® on kõva, vastupidav ja ilus ökoloogiliselt toodetud puit. Luigemärgiga Kebony® on valmistatud patenteeritud protsessis, kus puitu töödeldakse surve ja kuumuse abil mürgivabalt nii, et selle molekulaarstruktuur muutub. Protsessis kasutatav 100% biopõhine furfurüülalkohol saadakse suhkruroo töötlemise kõrvalsaadusena, mistõttu Kebony on mittetoksiline ja täiesti ohutu. Kebony® toorainepuit pärineb hästi majandatud ja keskkonnanõuetele vastavatest metsadest, millel on FSC, PEFC või muu piirkondlik sertifikaat.

Ehkki töötlused annavad puitmaterjalidele loomuliku kaitse, soovitame puitkaant 1-2 korda aastas töödelda säilitusainega.

Vieser Doti kaas paigaldatakse koos Vieser Doti renni ja Vieseri valikulise põrandatrapiga.

Ei sobi kasutamiseks koos plastpõrandakattega.

Lugege lisateavet Vieseri disaintrappide kohta ja tutvuge inspireerivate piltidega (link).

Avainlippu Design From Finland
Vieser nr6001186
EAN6430066741625
LVI3315993
MaterjalKebony
Pakend (kast/alus)10
Toote mõõdud583 x 583 x 17mm
Toote kaal12.5 kg

Vieser Dot renn 600

Vaata esitlust
Uus

Vieser Lauha nagi

Vaata esitlust
Uus

Vieser Lauha rätikuhoidja

Vaata esitlust
Uus

Vieser Lauha taburet

Vaata esitlust