Renntrapp – stiilne ja lihtsasti hooldatav lahendus

Espoos Matinkyläs valmib peagi elamuühistu Nokkala Seaside, asudes ostukeskuse Iso Omena, metroojaama ja ranna vahetus läheduses.

Kõik Hausia ehitatud kortermaja kolme trepikoja vahel jaotatud 77 korterit on ära müüdud. Ehitusetapis pöörati erilist tähelepanu kvaliteedile ja jätkusuutlikkusele. Vannitubadesse valiti Vieseri stiilsed ja kergesti hooldatavad renntrapid.

Hausia on Espoos asuv ettevõte, mis ehitab pealinna ümbruses kortermaju. Ettevõtte eesmärk on ehitada kulutõhusalt kvaliteetseid kodusid, mille väärtus püsib ja kasvab. Selle tegevust juhivad vastutustundlikkus, uuendused ja säästev areng.

“Hausia on suurim korterite ehitaja Espoos. Keskendume ainult korterelamute ehitamisele,“ räägib Nokkala Seaside’i objekti peatöövõtja Jyri Kajander.

Kulutõhus lahendus

Nokkala Seaside’i vannitubadesse kõige paremini sobivaid trappe kaaludes jõudis Hausia lõpuks kahe erineva pakkuja tootevalikuni. Üks neist pakkujatest oli Vieser.

“Otsustasime Vieseri kasuks, sest nende lahendus on kulutõhusam,“ meenutab Kajander.

Vieseri renntrapilahendust on elanikul hõlbus hooldada. Hooldusvälp on väga pikk ja kui puhastamise aeg saabubki, on puhastusmeetod ise üsna vaevatu ja kiire – see ei nõua asjade päheõppimist ega eripädevust. Vesi voolab trappi tõhusalt ja kiirelt läbi peaaegu märkamatute vahede.

Renntrapp edendab stiili

Lisaks sellele, et plaaditud renntrapid on hõlpsasti hooldatavad lahendused, on nad ka stiilsed. Ülejäänud vannitoa plaaditud põrandast nad peaaegu et silma ei paista. Just see eristamatus on toote stiilse välimuse põhjus.

“Renntrapid on stiilsed. Selle objekti korterid on üsna kallid ning need trapid lisavad korteri hinnale tähendust,“ märgib Viljar Letlane, Nokkala Seaside’i objekti sisetööde juht.

Koostöö Vieseriga on olnud sujuv. Suhtlus on käinud mõlemas suunas edukalt ja võimalikud probleemid on koostöös hõlpsasti lahendatud.

“Infovoog on olnud kiire,“ märgib Letlane tänulikul toonil.”

“Meie soov on kasutada ainult kvaliteetmaterjale. Need vannitoad on uskumatult stiilsed ning mõnes korteris on ka saun. Minu arvates on need vannitoad nende korterite hing, kui nii tohib öelda,“ kirjeldab Kajander.