Peidetud pärl südalinnas

Ajalooline hotell laieneb

Solo Sokos Hotel Lahden Seurahuone laienes eelmisel kevadel ning auhinnatud majutusruumidele lisandusid uued kaunilt ainulaadsed toad. Uued toad pakuvad külalistele elamust, mis jääb meelde kuni viimsegi detailini. Idüllilised siseaia- ja puhkealad annavad aimu tubades ees ootavast ning imekaunid hotellitoad tõepoolest täidavad need lubadused – ja rohkemgi veel.

Uute disaintubade interjöörides kompromisse ei tehtud ja seda julgust on näha nende muljetavaldavates disainivalikutes.

Privaatne spaa vannituppa

Julged valikud jätkuvad vannitubades, mille luksuslik interjöör pakub külastajatele ehedat spaaelamust. Vannitubade põrand on kaetud musta-kuldse mosaiikplaadiga, mis sobitub põrandaga ühte sulanduva Vieser Line’i trapisüsteemiga. See lahendus sobib ideaalselt seda tüüpi pindadele, mille idee on hoida põrandapind läbivalt ühtlane.

Kui paigaldada renntrapp otse seina kõrvale, on lihtne põrandat ühes suunas nurga alla seada. See hoiab välimuse ühtlasena ja silmale meeldivana.
Vieser Line’i põrandatrapp on suurepärane valik professionaalselt kujundatud vannituppa. Võimalusi on sama palju kui põrandamaterjale. Renntrappi saab plaatida nii, et see ühtiks seina- või põrandaplaatide mustriga; äravool sulandub sealjuures ideaalselt. Kui materjal on näiteks mikrotsement, saab plaaditud katte täita, muutes ühtlase välimuse täiuslikuks.

Trapi asukohta saab ka vabalt valida, andes disainerile mänguruumi. Vieser Line’i põrandatrappi saab ohutult paigaldada kõikjale vannitoa põrandale.

Usaldusväärne funktsionaalsus

Põrandatrapi usaldusväärne toimimine on midagi, mille puhul pole keegi nõus kompromisse tegema, kuid hotellitoas on see eriti oluline. Suurepärane voolukiirus ja pikk puhastusvälp on selged eelised, mis ei võta enda alla puhastusressursse. Vesi juhitakse kiiresti põrandalt ära ja tugev vool puhastab samal ajal põrandatrapi vesilukku, pikendades seeläbi puhastusvälpa.
Ka puhastamine ise on lihtne: kiire ja ohutu ning igaüks saab sellega hakkama.

Ajaloolise Seurahuone hotelli imekaunis laiendus

Lahden Seurahuone hotellil on pikk ja auväärne ajalugu. Disainikeskne laiendus jätkab kaunilt seda lugu ja pakub külastajatele ainulaadset oaasi Lahti kesklinna peatänaval.
Mis võiks olla parem lõpp pikale reisipäevale, kui oma hotellitoa rahus ja vaikuses spaaõhkkonda sukeldumine, nautides kõiki selle imekauneid detaile.

Projekti viited

Sokos Hotel Lahden Seurahuone

Vaata esitlust