Loodusest ümbritsetud pärl

Milla Alftan ehitas oma imekauni teise kodu Lõuna-Soome Häme maakonna südamesse, ümbritsetuna põlisloodusest.

Ilu ja praktilised lahendused käivad käsikäes

Sisekujundaja Milla Alftan on aastaid kujundanud teiste inimeste kodusid. Naise Lõuna-Soomes Hämes põlislooduse keskel asuv teine kodu on tunnistuseks oskusliku professionaali tööst, milles ei teha kompromisse isegi kõige väiksemate detailide puhul.

Kodu vannituba on hele ja avar, praktiliste lahenduste ning luksust peegeldavate pindade ja vormide sujuv kombinatsioon. Põrandatrappide puhul valis Milla Vieseri tooted ning tulemus on lihtne, kuid samas elegantne ja ilus.

Valgusküllane ja elust tulvil

Duši jaoks valis Milla Vieseri renntrapi Vieser Line. See plaaditud mudel on suurepärane valik, kui eesmärgiks on ühtlane põrandapind. Vieser Line sulandub täiuslikult ülejäänud interjööriga ja võimaldab stiilsetel hiiglaslikel seinaplaatidel väärilist tähelepanu saada. Põranda elav pind jätkub sujuvalt trapikattes, luues ühtlase välimuse.

Ka Vieseri renntrapikate on teise kodu jaoks turvaline valik, sest selle hooldus on muretu ja see toimib usaldusväärselt. Vieseri trappide puhastusvälbad on tavaliselt pikad.

Plaaditud trapikate Vieser Flip

Vannitoas on veel üks Vieseri uuendustest – trapikate Vieser Flip. Flip on suurepärane valik, kui vajad väikest trapikatet, kuid põrand peab jääma ühtlaseks. Selles vannitoas peegeldab Flip renntrapikattega sama ühetaolist välimust, mis on kooskõlas ruumi kauni heledusega.

Vieser Flipi geniaalsus seisneb selle ümberpööramisvõimaluses nii, et näha jääb roostevaba viimistlus selle teisel küljel. Siinjuhul oli väike plaaditud kate ideaalne valik, millega anda kogu vannitoa põrandale ühtne välimus ka väljaspool duširuumi.

Vieser Flip

Kaunis disain ja usaldusväärsus

Vannituba loodi läbinisti praktilisuse ja visuaalse külje täiuslikku tasakaalu silmas pidades – ilma kompromissideta. Elu ilma kompromissideta on ka Vieseri üks põhieesmärkidest. Seepärast soovime arendada tooteid, mis muudavad kauni disaini vannitoa osaks, tegemata kompromisse töökindluses ega igapäevaelu lihtsuses, mis puudutab trappide hooldust.

See hingetuksvõtvalt kaunis vannituba on tõestus sellest, et edukas disain toob igapäevaellu luksust ja loob rõõmu pikaks ajaks. Kompromisse pole vaja teha ka paigaldusel. Vieser Line ja Flip ühilduvad kõigi Vieser One’i trappidega ning neid saab paigutada vannitoas kõikjale.

Projekti viited

Eravaldus, sisekujundaja vabaajakodu Häme maakonnas

Vaata esitlust