Disainhotelli luksuse uus mõõde

Göteborgi keskosas veepiiril asuvat hotelli Riverton laiendati hiljuti.

Göteborgis asuv disainhotell Riverton läbis hiljuti suure laienemise. Hotelli uus intensiivselt visuaalne ja luksuslik tunnetus nõudis erilist tähelepanu detailidele – sealhulgas mõnedele, mida traditsiooniliselt pole disainivalikuteks peetud.

Hotel Rivertoni uhiuutes vannitubades on suured läikiva viimistlusega plaadid, millele on lisatud Vieseri renntrapid. Vieser Line’i plaaditud renntrapikate on ideaalne lahendus, kui eesmärgiks on saavutada suuri vannitoaplaate kasutades ilusad ja sidusad pinnad.

Kui paigaldada renntrapp otse seina kõrvale, on lihtne põrandat trapi poole ühes suunas nurga alla seada. See võimaldab kasutada terveid plaate ja välistab vajaduse lõigata neid väiksemateks tükkideks. Selle tulemusena tõuseb ka plaatide kaunis muster tõeliselt esile.

Vannitoa luksuslik välimus
Sisekujundusega sulanduv trapp

Veel üks plaaditud trapikatete oluline omadus on nende pakutav valikuvabadus. Katet saab plaatida, nagu tehti Hotel Rivertonis, et see sulanduks peaaegu märkamatult ümbritsevate plaatidega. Samuti võib katet plaatida, et see ühtiks põrandale loodud mustriga. Saadaolevad valikud teenivad täielikult soovitud üldvälimuse huve.

Valikuvabadus kehtib ka Vieser Line’i trapi vannitoas paiknemise puhul. Renntrapid paigaldatakse tavaliselt otse vastu seina, et põrandat oleks mugav ühes suunas nurga alla seada. Vieser Line’i trappi on aga sama lihtne ja turvaline paigaldada kõikjale vannituppa. Trapi asukohta saab valida täielikult visuaalsete eelistuste põhjal, tegemata kompromisse hüdroisolatsiooni ohutuses.

Vieseri toodete nurgakivideks on kauni disainiga trapikatted, töökindlus ja muretu igapäevakasutus. Kõik meie disainkatted ühilduvad ülitõhusate Vieser One’i põrandatrappidega.

Hotellis kasutamisel on need tooteomadused piiritult olulised. Vieseri trapid on väga tõhusad. Need võimaldavad veel põrandalt kiiresti ära voolata ja ei vaja sagedast puhastamist. Seda tänu Vieser One’i tugevale voolukiirusele, mis loputab tavapärasel kasutamisel suurema osa mustusest äravoolust alla ja puhastab samal ajal vesilukku.

Kui trapi puhastamise aeg lõpuks kätte jõuab, on see imelihtne ja ei vaja eritööriistu ega -teadmisi. Selle harvaesineva ülesande jaoks pole vaja eraldi väljaõpet ning hotelli hoolikalt välja arvutatud puhastusaega trapi puhastamisele peaaegu et ei kulugi.

Loe lähemalt Vieseri trappide lihtsast puhastamisest.

Tõhus trapp, muretu elu

Projekti viited

Hotel Riverton

Vaata esitlust