Duširenn

Kaunis Soomes toodetud duširenn kohandub sisekujundusega kas märkamatult või hoopis rõhutatult. Kiire, lihtne ja ohutu paigaldamine.

Tutvuge tootevalikuga

Miks Vieser Line?

  • Sobib nii uusehitusse kui ka renoveerimiseks.
  • Kindel ja turvaline ühendus hüdroisolatsiooniga.
  • Võimaldab kasutada suuri plaate ja ühes suunas kallet.
  • Nutikas puhastada – vesilukku on lihtne eemaldada ja tagasi panna.
  • Plaaditav mudel sobib kokku kõigi levinud vannitoa põrandaplaatide ja -pinnakatetega (nt mikrotsemendi või vaiguga).
  • Kombineerituna eriti madala põrandatrapiga Vieser One on süsteemi kõrgus vaid 90 mm.

Vaadake tootemudeleid

Stiilne ja varieeruv

Stiilne ja ümberkujundatav Vieser Line on uut tüüpi pikliku põrandatrapi süsteem, mis ühendab endas kõrge kvaliteedi, ainulaadse disaini ja uuendusliku kasutusmugavuse. ​

Vaadake tootemudeleid

Hõlpsasti projekteeritav

​Vieser Line koosneb eraldi müüdavast kaanest ja rennist. Kaaned on saadaval nii plaatidega kaetavate kui ka roostevabast terasest kaantena.
Lisaks valitakse trapisüsteemi jaoks Vieser One’i trappide seeriast traditsiooniline, objektiga kokkusobiv põrandatrapp. Kaevu valikut mõjutavad nt põranda konstruktsioon (kõrgus), sanitaartehniliste süsteemide projektlahendus ja vajalike külgmiste ühenduste arv.
Kõik Vieseri trapid sobivad kokku Vieser Line’i pikliku põrandatrapiga.

Tutvuge trappide mitmekülgse valikuga

Sisekujunduse vabadus

​Plaaditavat kaant saab rõhutada või selle peaaegu põrandapinna sisse peita, kasutades ümbritseva põrandaga sama plaati või kattematerjali. Valida võib ka mati musta pulbervärvitud teraskaane.
Vieser Line kohandub sisekujundusega mitmel viisil – selle saab paigutada seina äärde, seinast veidi eemale või põranda keskele.

Vaadake paigaldusvideot

Lihtne puhastamine

Hooldamise lihtsus on igapäevaelu luksus. Vieseri trapid on ette nähtud toimima nii, et vesi voolab põranda pinnalt kiiresti ära. Seda võimaldab põrandatrapi uuenduslik konstruktsioon, mis tagab vee intensiivse voolu.
Kui saabub lõpuks aeg trapi puhastamiseks, on protseduur kiire ja lihtne. Nii saab elanik keskenduda muretu argipäeva ja oma vannitoa nautimisele.

Lugege lähemalt Vieseri põrandatrapi puhastamise kohta

Disaini ja funktsionaalsuse ühendus

Vieser Line’i piklik põrandatrapp pole mitte ainult ilus vaadata, vaid see on ka töökindel ja seda on lihtne hooldada. Ambitsioonikas ja kvaliteetne disain tähendab, et igapäevases kasutuses ei tehta järeleandmisi.

Lugege lähemalt unikaalse disaini kohta

Võta meiega ühendust Võta meiega ühendust