Ainulaadne disain – usaldusväärne toimivus

Põrandatrapp kujundati pilgupüüdjaks.

Vannitoa uus suundumus

Vannituba ei ole enam lihtsalt tehniline ruum, vaid seal tahetakse end ka mugavalt tunda ja selle sisustamisse investeerida. Sellised looduslikud teemad nagu puit, jätkusuutlikud, vastutustundlikud valikud ja kodumaisus on Vieseri tegevuse nurgakivid ning vannitoakujunduse tugevad suundumused.

Disain on alati olnud osa meie kõigist tegevustest. Alguses keskendusime põrandatrapi kujundamisele täiuslikkuseni. Nüüd kujundame põrandatrapi kaaned vannitoa sisustuse osaks. Kaas ei ole enam lihtsalt tehniline lahendus, vaid võib olla vannitoa kõige muljetavaldavam keskpunkt – kaunis ja ajatu disaintoode.

„Trapikaas ei ole enam lihtsalt tehniline lahendus, vaid võib olla vannitoa kõige pilkupüüdvam keskpunkt – ajatu ja kaunis disaintoode.“

Soome disainikoostöö

Viimastel aastatel oleme turule toonud uudsed disainkaaned, mille kuju ja materjal muudavad kogu pakkumise erakordseks. Kujundamisel teeme tihedat koostööd põhjamaiste tippbüroode Aivan Designi ja Pentagon Design’iga.

Ka traditsiooniliste kandiliste kaante kujundamisel soovisime olla disaini osas kompromissitud ning lõime uue valiku Soome disainikoostöö jõududega.

Disaini ja funktsionaalsuse ühendus

Ehkki meie valikud disaini valdkonnas on olnud kohati väga julged ja peavoolust kõrvale kaldunud, pole me ka funktsionaalsuse suhtes mitte ühelgi hetkel leppinud kompromissidega. Oleme loonud kaaned, mis ühilduvad kõigi Vieseri trappidega ning on lõppkasutajale väga muretud ja hõlpsasti hooldatavad. Kõik meie tooted trappidest kaanteni on suurepäraste vooluomadustega ja pikkade hooldusintervallidega.

Meie trapitoodete lai sortiment võimaldab parimaid valikuid erinevates kohtades nii põrandapinna kohal kui ka selle all. See disaini ja funktsionaalsuse liit on nii sisustaja kui ka paigaldaja unistus. Tutvuge täitunud vannitoaunistustega meie viiteobjektide lehel.

„Meie jaoks on disain nii vannitoa pinnal kogetud kvaliteetne disain kui ka tipptasemel funktsionaalsus, mis võimaldab igapäevase elu sujuvust põrandapinna all.“

Janina Ollberg, Head of Products and Design, Vieser

Looduslik puit

Looduslikkus on ajatu trend ja pole juhus, et oleme valinud selle materjaliks oma pikaajalise disainitöö raames. Oleme esimesed, kes kasutavad vannitoa põrandal puitu ja seda täiesti uuel viisil. Puit tundub jala all mõnus ja veekohin pehmeneb loomulikuks heliks, kui saate dušinurgas seista tugeval puidust kaanel.

Luigemärgiga Kebony-puust kaaned on valmistatud mittetoksiliselt ja ökoloogiliselt. Tegemist on kõva, vastupidava ja kauni puiduga, mis oma ainulaadse töötluse tõttu talub suurepäraselt vannitoas kasutamist.

Lisateavet meie kasutatava puidu ja selle töötlemise kohta saate meie puitkaante Dot ja Square tootelehtedelt.

Valikuvabadus

Vieseri poolt Soomes valmistatud kodumaised disaintooted annavad vannitoakujundusele enneolematu vabaduse. Põrandatrapi paigutus on paindlik ning olenevalt sisustusmaterjalidest saab kaant kas rõhutada või selle suurepäraselt vannitoa põrandasse integreerida.

Suured plaadid, naturaalne puit või midagi vahepealset – valik on teie.

Tere tulemast inspiratsiooni maailma!

Võta meiega ühendust Võta meiega ühendust